Na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego miał miejsce mecz pomiędzy Wisla Plock oraz Piast Gliwice - 1-0

Dnia 2022-09-30 18:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Wisla Plock a Piast Gliwice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Plock oraz Piast Gliwice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: M. Kolar 88' 1-0

Żółte kartki Wisla Plock:

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 25' Patryk Dziczek 90' Constantin Reiner 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Plock stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Legia Warszawa a Piast Gliwice z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

Wierni kibice śledzą interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Grzegorz Tomasiewicz raz za razem zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Wisla Plock oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.