Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 0-0

Zaglebie Lubin kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-03-05 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Zaglebie Lubin a Piast Gliwice.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Erik Daniel 83'

Żółte kartki Piast Gliwice: Rauno Sappinen 80'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia meczu - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Jagiellonia a Piast Gliwice z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Wisla Krakow.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Erik Daniel Rauno Sappinen stale gwarantują własnym wiernym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy brutalne faule, idealnie wyliczone asysty i bramki dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.