Mecz Slask Wroclaw - Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-3

Slask Wroclaw - Piast Gliwice, wynik 1-3.

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-02-19 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Piast Gliwice.

Gole strzelali: D. Kądzior 16' 0-1 M. Konczkowski F. Piasecki 25' 1-1 P. Janasik 35' 1-2 K. Wilczek 45' 1-3 D. Kądzior

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 18' Daniel Leo Gretarsson 29'

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 23' Tomáš Huk 26' Alberto Toril Domingo 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Lechia Gdansk.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Wojciech Golla Kamil Wilczek nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między drużynami ligowymi bywają niezwykle zażarte, rzadko okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Nieustannie obserwujemy przepiękne asysty czy gole, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Slask Wroclaw i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.